Stichting Dorpsbehoud Papendrecht
Papendrecht, een dorpsgezicht waard!

Opening tentoonstelling Excelsior

24-02-2020

Op zaterdag 22 februari is de tentoonstelling "100 jaar Excelsior" geopend.


Bij binnenkomst speelde het saxofoonorkest, wat bij het publiek zeer in de smaak viel. Er waren veel complimenten over het goede niveau van het orkest dit alles zonder dirigent want Casper moest werken.


Na de koffie was het tijd voor de officiële handeling. Margré hield een korte inleiding op haar eigen onnavolgbare wijze. De eigenlijke opening werd verricht door het langste– en oudste lid Jaap Kooijman. Na een toespraakje vol humor onthulde hij de paspop in Excelsior uniform.


Daarna bezochten de aanwezigen de tentoonstelling. Hier vonden zij veel zaken die door hen herkend werden en verbazing opriep over het feit dat alles bewaard gebleven is.
Het was leuk.

De tentoonstelling is te bezoeken t/m zaterdag 25 april in het museum Dorpsbehoud.
De openingstijden zijn woensdag- en zaterdagmiddag van 14.00 tot 16.00 uur.

Terug naar overzicht

Nieuws

Open monumentendag 2026

10-09-2026

Op zaterdag 12 september doen vijf Papendrechtse organisaties mee aan de Open Monumentenda... Lees meer

Geslaagd Zomeravondconcert

31-08-2026

GESLAAGD ZOMERAVONDCONCERT IN DE MUZIEKTENT. Het zag er niet best uit, vrijdagmiddag 28 a... Lees meer

21 juli 2026 Lancaster Popeye herdacht

24-07-2026

Zoals ieder jaar op 21 juli, werd ook dit jaar de fatale crash van de Lancaster Popeye op ... Lees meer

Fotobank