Stichting Dorpsbehoud Papendrecht
Papendrecht, een dorpsgezicht waard!

Drukke Cultuurdag bij Dorpsbehoud

12-09-2022

Stichting/Museum Dorpsbehoud was een van de deelnemers van de Cultuurweek in Papendrecht en het museum was zaterdag 10 september geopend van 10 – 16 uur.

Normaal gesproken zouden we met een kraam buiten hebben gestaan maar de weersvoorspellingen gaven buien op en dan zouden alle boeken nat worden.

Het museum werd druk bezocht en belangstellenden konden uit de boeken, die nu stonden opgesteld in het ‘bureel’ en de kleine tentoonstellingszaal, een keuze maken.

Er was een gezin, die al vaak langsgelopen was en nu de deur uitnodigend open stond, een bezoek brachten aan Dorpsbehoud. Ze vielen met hun neus in de ‘butter’ want elke bezoeker werd getrakteerd op koffie/thee met ontbijtkoek en ‘goeie butter’ (roomboter).

De ‘slofjes’ hadden veel aftrek. Er was een mevrouw die ook slofjes meenam voor haar dochter en er was iemand die wilde warme voeten hebben de komende winter.

Wethouder Jan Dirk van der Borg (Cultuur) kwam een kijkje nemen en kreeg een rondleiding van de voorzitter.

Het was een gezellige en drukke dag bij Dorpsbehoud.

De boekenactie (korting op veel boeken) loopt de hele maand september, dus u bent van harte welkom op zaterdag van 14 – 16 uur. U kunt dan ook de tentoonstelling zien over Voetbal-Vereniging Papendrecht die t/m oktober 2022 te zien is.

Terug naar overzicht

Nieuws

1e zomeravondconcert in de muziektent.

27-05-2025

KOUD, MAAR HARTVERWARMEND MOOI 1E CONCERT IN MUZIEKTENT. Het was gelukkig droog op vrijda... Lees meer

Zomeravondconcert 23 mei in muziektent.

14-05-2025

Op vrijdagavond 23mei 2025 zal onze muziektent weer bol staan van zang en muziek voor het ... Lees meer

Mooie Koningsdag

28-04-2025

2025. Zonovergoten en gewaardeerde Koningsdag! Iedereen die op Koningsdag in Papendrecht ... Lees meer

Fotobank